📞 0944 306 166

Páčila sa mi hravá forma, akou bol workshop vedený – nemyslela som si, že sa budeme hrať ako deti. A práve pre tú hravosť a znovuobjavenie dieťaťa v sebe by som ho odporučila aj iným. Určite sa budem snažiť byť v živote kreatívnejšia, aj tak iba pre seba.
Eva Andrejkovičováúčtovníčka

Objavte naše najpopulárnejšie kurzy 

Vďaka intenzívnemu tréningu sa môžete zbaviť nežiaducich prejavov strachu a trémy z vystupovania na verejnosti. Získajte návod na efektívnu prípravu rozličných typov prejavu.

Náplňou individuálneho mentoringu je previesť klienta krok za krokom úskaliami technickej aj mentálnej prípravy rečníka. Získajte osobnú pomoc pri svojej príprave.

Ako sa zorientovať v problematike medziľudských komunikačných vzťahov? V komplexnom kurze vás prevedieme nie len zásadami efektívnej a asertívnej komunikácie...

Kurzy v Educia podávajú potrebné informácie ľahkou a zábavnou formou. Človek v podstate ani nemá pocit "učenia sa", ale skôr uvoľnenia a relaxu. No a učiť sa v takejto atmosfére je jednoducho úžasné. Naučila som sa cvičenia, ktoré si viem jednoducho zaradiť do bežného života.
Tatiana ČervenáCoach & Mentor
Kurz bol príjemným strávením večera – naučil som sa niekoľko užitočných tipov a súčasne som sa zabavil. Opäť som bol v EDUCIA spokojný a určite by som "Hravé sebapoznávanie" odporučil aj iným, lebo ponúka zábavu aj poučenie za veľmi dobrú cenu.
Jakub MišúnUX designer
Tento workshop odporúčam, pretože spoznať sám seba je veľmi dôležité. Hravé sebapoznávanie mi pomohlo uvedomiť si, že nie som taký empatický, ako som si o sebe myslel. Páčilo sa mi, že nás lektorka perfektne zoznámila a aj ďalej by som chcel trénovať cvičenia, ktoré sme spolu robili.
Hravé sebapoznávanie mi pomohlo zistiť, v ktorých oblastiach sa mám zlepšovať. Páčil sa mi milý a profi prístup lektorky, že sme mali všetci rovnocenný priestor, a že sme sa učili hrou. Workshop odporúčam, bol to užitočne stávený čas a relax medzi ľuďmi.

 Ivan Baroňák, IT technik 

 Dominika Ďatelinková, koordinátorka 

Tento kurz bol pre mňa skvelou skúsenosťou a odporúčam ho každému, kto má obavu z prezentácií pred väčším publikom. Jednoznačne oceňujem individuálny prístup p. Hermannovej ako lektorky, ktorá vedela veľmi rýchlo a jednoznačne v prezentácii identifikovať moje slabé miesta a úspešne sme ich počas kurzu vylepšili. Rôzne prezentačné cvičenia a techniky, ktoré sa cvičia počas kurzu, pomôžu veľmi rýchlo zvládnuť seba, svoju obavu a vylepšiť si svoj prejav pred publikom.
Ivana PacerováSenior Key account manager, Diners Club
Absolvovanie kurzu rétoriky v agentúre EDUCIA ma obohatilo a rozšírilo moje rétorické schopnosti. Boli to najmä praktické rétorické cvičenia a vystupovanie pred publikom. V povolaní starostu obce mi kurz rétoriky veľmi pomohol a doporučujem ho všetkým.
Miloš Čobrdastarosta
Kurz "Efektívna a asertívna komunikácia" ma milo prekvapil. Nakoľko sama v praxi potrebujem efektívne komunikovať a neraz najmä asertívne, veľmi som ocenila prípadové štúdie, praktické príklady, aj vzorové odpovede. Kurz hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam.
Ivana Kondášováprojektová manažérka
Kurz sa mi veľmi páčil, nakoľko som mala zodpovedané všetky moje otázky a aj tie, ktoré mi nenapadli. Pomohlo mi to pochopiť chyby, ktoré robím v prejave pracovnom aj osobnom, a naučila som sa ako to robiť správne 🙂 Veľmi mi tiež pomohol feedback od ostatných. Public speaking akadémiu určite odporúčam – pre príjemnú atmosféru, fantastickú lektorku a množstvo tipov a trikov, ktoré som získala priamo na mieste a môžem sa k nim aj vďaka vytlačeným materiálom kedykoľvek vrátiť.
Mgr. Barbora MohrováHR consultant
Predtým bol pre mňa rečnícky prednes len stresovou záležitosťou a vždy som mal k tejto téme rešpekt. Na tomto kurze som sa naučil, že sa niet čoho obávať a objavil som v ňom krásu. Zistil som, čo sú moje silné stránky a na čom by som mal ešte popracovať. S Public speaking akadémiou som bol mimoriadne spokojný a určite by som ju odporučil aj iným. Prakticky každý musí z času na čas niečo predniesť a tu vám v priateľskom prostredí ukážu ako na to.
Jakub MišúnUX designer

Vaša spokojnosť na prvom mieste

Možno aj Vy sa čoskoro pridáte medzi našich nadšených klientov a svojou skúsenosťou prispejete do zbierky referencií agentúry EDUCIA®.

Záleží nám na Vašej spokojnosti, naším cieľom sú spokojní klienti. Ak nebudete po absolvovaní kurzu spokojní, vrátime Vám peniaze späť – s nami nič neriskujete

Zmyslom našich kurzov je motivovať k sebapoznávaniu,  tvorivosti a získavaniu komunikačných zručností.

Kurz "Akadémia rétoriky" vo mne odkryl moje silné a slabé rétorické stránky a tak ma posunul na iný level. A hlavne ma veľmi bavil. Umožnil mi stretnúť zaujímavých ľudí a byť na chvíľku súčasťou jedného veľkého rečníckeho tímu. Všetkým zúčastneným posielam veľké ĎAKUJEM.
Zuzana Minarovičovákoučka
Vďaka kurzu "Rečnícke a prezentačné minimum" som sa naučila viac si všímať a počúvať svoje prejavy artikulácie či intonácie a zapracovať ich správne do praxe. Získala som nový rozhľad nad témami z pohľadu rečníka. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce v tomto smere posúvať vyššie.
Nina Bernardopodnikateľka
Osobne najviac oceňujem profesionálny prístup, individuálnu starostlivosť o učastníka a príjemný prejav lektorky. Obsahom tréningového školenia je nie len dobre zvládnutá teoretická časť a odborne spracované materiály, ale aj mnoho praktických rád a cvičení. Odporúčam.
Lenka Benkováprojektová manažérka
Jedným slovom, bolo to vynikajúce a naozaj pre mňa aj veľmi hodnotné. Od prvej minúty až po poslednú som sa dozvedela a naučila množstvo vecí. Ešte raz ďakujem.
Alexandra Bernáthovápodnikateľka

Vzdelávajte sa s ľahkosťou...

Náplňou individuálneho rečníckeho mentoringu
je previesť klienta krok za krokom úskaliami technickej aj mentálnej prípravy rečníka. Mentor Vám pomôže nielen s obsahovou prípravou a štruktúrou Vášho prejavu, ale vďaka okamžitej individuálnej spätnej väzbe získate objektívnejší pohľad na svoje vystupovanie. Vďaka osobnému prístupu Vám vypracujeme stratégiu ďalšieho postupu. Individuálny tréning šitý na mieru Vašim osobným potrebám umožní rast potenciálu, ktorý vo Vás doteraz iba driemal.