Veľká škola rétoriky 2020
- VYPREDANÉ -
Začíname už 19. januára 2020.

📞 0944 306 166

Štyri tematické oblasti kurzov

"Nebojte sa rásť pomaly, omnoho horšie je nikam sa neposúvať."

Rétorika

Priučte sa rečníckemu umeniu, popracujte s trémou a zlepšite svoj verbálny prejav.

čítať viac →

Lektorské kurzy

Rozviňte svoju schopnosť učiť druhých zábavnou a účinnou formou.

čítať viac →

Komunikácia

Naučte sa zvládnuť rozličné komunikačné a medziľudské situácie.

čítať viac →

Rozvoj osobnosti

Spoznajte a prebuďte svoju emocionálnu inteligenciu, pamäť či kreativitu a objavte čaro hravého vzdelávania.

čítať viac →

Povedali o nás

Kurz Efektívna a asertívna komunikácia ma milo prekvapil. Nakoľko sama v praxi potrebujem efektívne komunikovať a neraz najmä asertívne, veľmi som ocenila prípadové štúdie, praktické príklady, aj vzorové odpovede. Kurz hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam.

Ivana Kondášováprojektová manažérka

Absolvovanie kurzu rétoriky v agentúre EDUCIA ma obohatilo a rozšírilo moje rétorické schopnosti. Boli to najmä praktické rétorické cvičenia a vystupovanie pred publikom. V povolaní starostu obce mi kurz rétoriky veľmi pomohol a doporučujem ho všetkým.

Miloš Čobrda starosta

Vďaka kurzu "Rečnícke a prezentačné minimum" som sa naučila viac si všímať a počúvať svoje prejavy artikulácie či intonácie a zapracovať ich správne do praxe. Získala som nový rozhľad nad témami z pohľadu rečníka. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce v tomto smere posúvať vyššie.

Nina Bernardopodnikateľka

Prihláste sa

na odber e-mailového kurzu
a ďalších rád a tipov zdarma

Nižšie prosím vyplňte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú Vám budeme zdarma zasielať e-mailový kurz "5P – Prvá pomoc pri príprave prejavu", ako aj ďalšie rady a tipy.

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním kurzu a ďalších rád, tipov a ponúk zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.   

Verejné vystupovanie nemusí byť viac nočnou morou!