Pozor! Zľava -20% končí dnes 16. apríla 2024

Víkendový kurz rečníckeho prejavu:

REČNÍCKY EXPRES

Posuňte svoj rečnícky prejav na novú úroveň.

Osvedčené techniky

Naučíme vás účinné techniky a stratégie na vylepšenie vášho prejavu pred publikom.

Interaktívne prostredie

Vytvoríme podporné a bezpečné prostredie, kde sa môžete slobodne rozvíjať a experimentovať s rečníckymi technikami.

Zvládanie trémy

Získate nástroje a techniky na efektívne zvládanie trémy a nervozity pred vystúpením.

Kamerové záznamy

Vaše prejavy budú nahrávané a dostanete ich k dispozícii, čo vám umožní vidieť svoj pokrok a identifikovať oblasti na zlepšenie.

Zábava a inšpirácia

Okrem tréningových aktivít a praktických cvičení vás čaká aj príjemná atmosféra a možnosť spoznávať nových ľudí, čo zaručí zábavný a inšpiratívny víkend.

Materiály a domáce štúdium

K dispozícii budú prehľadné materiály na domáce štúdium a tréning, aby ste mohli svoje schopnosti ďalej rozvíjať aj po skončení kurzu.

Predstavujeme vám nový víkendový kurz zameraný na efektívny a intenzívny tréning osvedčených techník rečníckeho prejavu:

REČNÍCKY EXPRES

Zaujímavý a interaktívny víkend plný tréningových aktivít, spätných väzieb a inšpirácie čaká práve na vás!
Vitajte na kurze Rečnícky Expres, kde sa získavajú zručnosti a techniky na skvelý prejav pred publikom.
Ak túžite po rozvoji svojho rečníckeho talentu a zlepšení vystupovania pred publikom, ste na správnom mieste. 

Čo budeme napríklad trénovať?

 • 1
  Očný kontakt, mimika, gestá, pohyb.
 • 2
  Účinná rečnícka artikulačná rozcvička.
 • 3
  Pútavý úvod, inšpiratívny záver, dobrá štruktúra.
 • 4
  Intonácia a emocionálny náboj prejavu a ako zapájať svoje publikum.
 • 5
  Účinné mentálne, imaginačné a fyzické techniky zvládania trémy a nervozity pred prejavom.
 • 6
  Rýchlosť, pauzy, frázovanie.
 • 7
  A to všetko v podporujúcom bezpečnom prostredí pre váš rozvoj.

Na trhu sme už viac ako:

0
Rokov

Našimi kurzami už prešlo viac ako:

0
Klientov

Realizovali sme viac ako:

0
Rozličných druhov kurzov

Dajte si šancu.

S nami nič neriskujete.

Rečnícke kurzy overené stovkami klientov.

Ak nebudete s kurzom spokojní, vrátime vám peniaze.*

Kto by mal na REČNÍCKY EXPRES určite prísť?

Každý, kto túži po skúsenostiach a nástrojoch na tvorbu a prezentáciu pútavých prejavov.
Ten, kto chce zlepšiť svoje rečnícke schopnosti a vystupovanie pred publikom.
Ľudia, ktorí chcú prekonať trému a nervozitu spojenú s verejnými prejavmi. 

CERTIFIKÁT O ABSOLVOVANÍ. Vaša vstupenka
k úspešnejšej kariére

Možno sa pýtate, prečo by ste mali investovať do účasti na rečníckom kurze a získania certifikátu. No práve certifikát môže byť tým kľúčom, ktorý otvára dvere k novým príležitostiam
a zdokonaleniu vášho profesijného profilu. Na pracovnom pohovore váš budúci zamestnávateľ vidí, že máte certifikát
z rečníckeho kurzu. Okamžite to signalizuje váš záväzok
k osobnému rozvoju a schopnosť komunikovať.
Či už ide o prezentáciu pred kolegami, rokovanie so zákazníkmi alebo vedenie tímu, schopnosť jasne a presvedčivo vyjadriť svoje myšlienky je neoceniteľná. Ale to nie je všetko! Certifikát z rečníckeho kurzu môže tiež zvýšiť vašu dôveryhodnosť a autoritu vo vašej pracovnej oblasti. Ľudia budú viac ochotní počúvať a nasledovať vás, pretože budú vidieť, že máte schopnosť hovoriť s presvedčením a  sebavedomím.

Kamerové záznamy vašich  prejavov pre neskoršiu analýzu.

Víkendovým kurzom rétoriky REČNÍCKY EXPRES
vás bude sprevádzať Mgr. Kamila Hermannová.

Som veľmi rada, že vás môžem pozvať na náš intenzívny rečnícky kurz, kde sa spoločne naučíme objavovať silu svojho prejavu. Bude to interaktívna a podnetná cesta, na ktorej vás budem rada sprevádzať, aby ste mohli efektívnejšie rozvíjať vaše rečnícke schopnosti.
Verím, že to bude inšpiratívne, zábavné, ale aj príjemné dobrodružstvo a teším sa na vás.

Profil lektorky → TU

Víkendový kurz rétoriky: 26. - 28. 4. 2024
Bratislava

 • Potrebujete si vylepšiť svoje vystupovanie pred publikom?
 • Neviete, ako zostaviť improvizovaný prejav?
 • Chcete vykročiť zo svojej komfortnej zóny?
 • Ako si usporiadať myšlienky a predniesť ich jasne a presvedčivo?
 • 1 víkend / 3 dni / 12 hodín / Bratislava
 • Trápi vás tréma a obava z verejných prejavov?
 • Chcete spoznať svoje silné a slabé stránky a naučiť sa, ako ich využiť?
 • Chcete vedieť, ako zostaviť slávnostný prejav?
 • Zaujíma vás, ako prejav čo najlepšie začať a efektne zakončiť?
 • Maximálne 12 účastníkov

Čo je to „100% garancia vrátenia peňazí“?

Našim cieľom sú spokojní klienti. Nevidíme preto dôvod, aby ste platili za niečo, čo Vám nebude užitočné. Preto nad rámec zákona poskytujeme garanciu vrátenia peňazí. Ak nebudete po absolvovaní kurzu spokojní, vrátime Vám peniaze späť - s nami nič neriskujete. Postup sa riadi pravidlami v zmysle článku č.3 VOP, ktoré nájdete po kliknutí na príslušný odkaz v dolnom menu webstránky.

Ako bude kurz prebiehať?

V uvedenom čase sa v 50-minútových blokoch s 10-minútovými prestávkami (k dispozícii bude drobné občerstvenie) budeme venovať rétorickému tréningu s minimálnym množstvom teórie. V sobotu je v čase od 13:00 do 14:00 plánovaná prestávka na obed s možnosťou využiť neďalekú reštauráciu (obed nie je zahrnutý v cene).

Kde sa bude kurz konať?

Tento termín kurzu "REČNÍCKY EXPRES" 26. - 28. apríla 2024 sa bude konať v Bratislave v Centre Agathos na adrese Osadná ul. 15, 831 03 Bratislava.

Aké musím mať pre účasť predpoklady?

Kurz je vhodný pre každého, kto chce na sebe pracovať. Ak máte už nejaké vzdelávanie v rétorike za sebou, bude to len plus, ale ani úplní začiatočníci sa nestratia.

Ako sa môžem na kurz prihlásiť?

Na kurz sa môžete prihlásiť vyplnením prihlášky nižšie. Ak potrebujete s nákupom poradiť, kontaktujte nás: 0944 306 166.

Je prihláška záväzná?

Prihláška je záväzná. Odoslaním prihlášky vzniká kúpno-predajný vzťah a z neho vyplývajú práva a povinnosti predávajúcemu aj kupujúcemu.

Dostanem certifikát?

Áno. Každý účastník dostane certifikát osvedčujúci absolvovanie kurzu vzdelávacej agentúry EDUCIA®.

Čo hovoria absolventi o našich kurzoch?

Pre kurz „Veľká škola rétoriky“ som sa rozhodol, pretože som sa potreboval zbaviť trémy a dostal som presne to čo som čakal. Konkrétne mi pomohol, aby som si viac veril a zmenšil stres pred publikom. Určite ho odporúčam každému, kto si nie je pred publikom istý.
Tomáš Bondorhypotekárny špecialista
Kurz "Akadémia rétoriky" vo mne odkryl moje silné a slabé rétorické stránky a tak ma posunul na iný level. A hlavne ma veľmi bavil. Umožnil mi stretnúť zaujímavých ľudí a byť na chvíľku súčasťou jedného veľkého rečníckeho tímu. Všetkým zúčastneným posielam veľké ĎAKUJEM. Public speaking akadémiu určite odporúčam – pre príjemnú atmosféru, fantastickú lektorku a množstvo tipov a trikov, ktoré som získala priamo na mieste a môžem sa k nim aj vďaka vytlačeným materiálom kedykoľvek vrátiť.“
Zuzana Minarovičováfotografka a blogerka
Kurzy v Educia podávajú potrebné informácie ľahkou a zábavnou formou. Človek v podstate ani nemá pocit "učenia sa", ale skôr uvoľnenia a relaxu. No a učiť sa v takejto atmosfére je jednoducho úžasné. Naučila som sa cvičenia, ktoré si viem jednoducho zaradiť do bežného života.
Tatiana ČervenáCoach & Mentor
„Kurz sa mi veľmi páčil, nakoľko som mala zodpovedané všetky moje otázky a aj tie, ktoré mi nenapadli. Pomohlo mi to pochopiť chyby, ktoré robím v prejave pracovnom aj osobnom, a naučila som sa ako to robiť správne 🙂 Veľmi mi tiež pomohol feedback od ostatných. Public speaking akadémiu určite odporúčam – pre príjemnú atmosféru, fantastickú lektorku a množstvo tipov a trikov, ktoré som získala priamo na mieste a môžem sa k nim aj vďaka vytlačeným materiálom kedykoľvek vrátiť.“
Mgr. Barbora MohrováHR Consultant
Kurz „Veľká škola rétoriky“ bol nezabudnuteľným zážitkom. Urobil by som to znovu, neľutujem ani jedno investované euro alebo minútu strávenú v kurze. Zlepšenie nás všetkých bolo pozoruhodné a som nesmierne vďačný za to, že som si zvolil tento kurz. Okrem toho, je to aj skvelý spôsob, ako spoznať nových ľudí a nadviazať kontakt s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. Celkovo vzaté, odporúčam tento kurz každému, kto chce zlepšiť svoje rétorické zručnosti.
Damián Imredôstojník PZ
"Mnohokrát si uvedomíme sami seba, až keď sa sami vidíme v zrkadle. Kurz Public speaking akadémia mi túto možnosť ponúkol spolu s profesionálnym a ľudsky riadeným prístupom. Reálne sme si viacnásobne osobne vyskúšali hovoriť z pozície "spíkra", aj s okamžitou spätnou väzbou. Celým kurzom sa prelínali "jednoduché" hry ako pomôcky na zlepšenie slovnej zásoby, artikulácie a vyjadrovania emócie hlasom. Určite ich využijem."
Dušan Šefčíkmanažér

Prihláste sa na kurz REČNÍCKY EXPRES
a do 16. apríla 2024 využite zľavu -20%.

ZĽAVA -20%

- 20% zľava len do 16. 4. 2024

ZĽAVA -10%

- 10% zľava od 17. 4. do 22. 4. 2024

Využite prihlášku so zľavou -20%.

"Absolvovanie kurzu rétoriky v agentúre EDUCIA ma obohatilo a rozšírilo moje rétorické schopnosti. Boli to najmä praktické rétorické cvičenia a vystupovanie pred publikom. V povolaní starostu obce mi kurz rétoriky veľmi pomohol a doporučujem ho všetkým."
Miloš Čobrdastarosta
Veľká škola rétoriky mi pomohla v objavení mojich rétorických nedostatkov a v zlepšení podania toho, čo chcem povedať. Ako sa pripraviť na prejav tak, aby som povedala to, čo chcem povedať a tak, aby som sa v téme nestratila. Naučila som sa rôznym pomôckam, ako byť pre poslucháča zaujímavejšou.
Katarína Baginovákoučka, lektorka
Tento workshop odporúčam, pretože spoznať sám seba je veľmi dôležité. Hravé sebapoznávanie mi pomohlo uvedomiť si, že nie som taký empatický, ako som si o sebe myslel. Páčilo sa mi, že nás lektorka perfektne zoznámila a aj ďalej by som chcel trénovať cvičenia, ktoré sme spolu robili.
Ivan BaroňákIT technik
"Predtým bol pre mňa rečnícky prednes len stresovou záležitosťou a vždy som mal k tejto téme rešpekt. Na tomto kurze som sa naučil, že sa niet čoho obávať a objavil som v ňom krásu. Zistil som, čo sú moje silné stránky a na čom by som mal ešte popracovať. S Public speaking akadémiou som bol mimoriadne spokojný a určite by som ju odporučil aj iným. Prakticky každý musí z času na čas niečo predniesť a tu vám v priateľskom prostredí ukážu ako na to."
Jakub MišúnUX designer
Veľká škola rétoriky, bola moja prvá skúsenosť s rétorikou. Zaujal ma štruktúrovaný obsah, pomohla mi kvalifikovaná spätná väzba a videonahrávky mi nastavili zrkadlo. Kurz by som určite odporučil každému, kto má záujem pracovať na svojich vyjadrovacích schopnostiach.
Miroslav Šmelkoživnostník
Hravé sebapoznávanie mi pomohlo zistiť, v ktorých oblastiach sa mám zlepšovať. Páčil sa mi milý a profi prístup lektorky, že sme mali všetci rovnocenný priestor, a že sme sa učili hrou. Workshop odporúčam, bol to užitočne stávený čas a relax medzi ľuďmi.
Dominika Ďatelinkovákoordinátorka

Potrebujete pomôcť s objednávkou? Máte nejakú otázku?

Napíšte nám na: info@educia.sk, alebo nám zavolajte:
0944 306 166.
 
Naša zákaznícka podpora vám rada pomôže a poradí.