Public speaking akadémia

Dvojdňový intenzívny kurz rečníckeho vystupovania a prezentácie. Využite leto a príďte zdokonaliť svoje rečnícke zručnosti, ovládnite trému z verejných vystúpení a vytrénujte schopnosť vyjadriť svoje myšlienky.

cena: 158 €

Vezmite si so sebou aj kamaráta alebo kamarátku zadarmo!
Stačí do poznámky v prihláške uviesť meno Vášho hosťa. 

DÁTUM

24. – 25. 8. 2019

ČAS

14:00 – 19:00

MIESTO

Osadná 15, Bratislava

Predaj kurzu končí: 19. 8. 2019
AKCIA 1 + 1 zadarmo

Popis

Public speaking akadémia je vzdelávací program, ktorý Vás prevedie všetkými základnými nástrojmi potrebnými pre rečnícke vystúpenia a prezentácie.

Naučíte sa, ako pracovať s trémou z verejných vystúpení, budete vedieť lepšie vyjadriť Vaše myšlienky, skoncipovať pútavý prejav a celkovo si zdokonalíte rečnícke a prezentačné schopnosti.

Odhaľte čaro rétorického umenia a jeho prínos pre každodenný súkromný aj pracovný život!

Povedali o kurze...

„Kurz sa mi veľmi páčil, nakoľko som mala zodpovedané všetky moje otázky a aj tie, ktoré mi nenapadli. Pomohlo mi to pochopiť chyby, ktoré robím v prejave pracovnom aj osobnom, a naučila som sa ako to robiť správne :).
 Veľmi mi tiež pomohol feedback od ostatných. Public speaking akadémiu určite odporúčam – pre príjemnú atmosféru, fantastickú lektorku a množstvo tipov a trikov, ktoré som získala priamo na mieste a môžem sa k nim aj vďaka vytlačeným materiálom kedykoľvek vrátiť.“

Mgr. Barbora MohrováHR Consultant

„Predtým bol pre mňa rečnícky prednes len stresovou záležitosťou a vždy som mal k tejto téme rešpekt. Na tomto kurze som sa naučil, že sa niet čoho obávať a objavil som v ňom krásu. Zistil som, čo sú moje silné stránky a na čom by som mal ešte popracovať. S Public speaking akadémiou som bol mimoriadne spokojný a určite by som ju odporučil aj iným. Prakticky každý musí z času na čas niečo predniesť a tu vám v priateľskom prostredí ukážu ako na to.“

Jakub MišúnUX designer

Kurz povedie:

Mgr. Kamila Hermannová

Odborná lektorka vzdelávacej agentúry EDUCIA s dlhoročnou lektorskou praxou, v ktorej sa o svoje bohaté skúsenosti delí interaktívnou a zážitkovou formou.

Vezmite si so sebou aj kamaráta alebo kamarátku zadarmo! Stačí do poznámky v prihláške uviesť meno Vášho hosťa. 

Miesto konania

Centrum Agathos
Osadná 15
831 03 Bratislava

Pozrieť na mape

Máte otázky?

Poradíme Vám na čísle: 0944 306 166
alebo na adrese: info@educia.sk