Veľká škola rétoriky 2020
- VYPREDANÉ -
Začíname už 19. januára 2020.

📞 0944 306 166

Hravé sebapoznávanie

Otvorený workshop

Ak chcete pochopiť svet - pochopte najprv sami seba.

Vďaka tomuto kurzu...

rozviniete

pozornosť a postreh

zažijete

synergiu skupiny

odpoviete

na výzvy pre emócie

otvoríte

svoju kreativitu

Ako sa prihlásiť na kurz?

Prehľad všetkých pripravovaných termínov pre otvorené kurzy nájdete vpravo ⇒     kliknutím na tlačidlo "Prehľad aktuálnych termínov". Ak tento kurz nemá aktuálne vypísaný termín, nižšie sa môžete prihlásiť k odberu nášho programu, noviniek, rád a ponúk formou e-mailového spravodaja - vďaka čomu Vám žiadny nový termín neunikne. 

Vyberte si z aktuálnych termínov:

O Hravom sebapoznávaní

Za symbolické vstupné dostanete príležitosť zábavnou formou rozvinúť spoluprácu, kreativitu, dôveru, pozornosť a prácu s emóciami... Príďte na dvojhodinový workshop, ktorý Vás prenesie do sveta hier a tematických cvičení. Spoznáte nových ľudí a odnesiete si veľa inšpirácie. Workshopy sú určené každému, kto chce lepšie spoznať seba samého, rozvíjať sa a zabaviť sa v príjemnom kolektíve prostredníctvom jedného z najstarších relaxačných nástrojov ľudstva – hry. Témy každého workshopu sú vypísané vopred a nájdete ich v kategórii aktuálne termíny.

 • logika a kreativita
  nové riešenia pre staré problémy
 • postreh a pozornosť
  čo všetko si všímame
 • dôvera a spolupráca
  ako sa naladiť na synergickú vlnu
 • odvaha a vytrvalosť
  výzvy pre emócie
 • komunikácia a empatia
  kľúče k dobrým vzťahom
 • cena workshopu: 5 / 10 €
  2 tréningové hodiny, max. 20 účastníkov

Kurz sa realizuje formou dvojhodinového workshopu, od 18:00 do 20:00 hod.  Ak je kurz práve v predaji konkrétne dni a obsah workshopov sú uvedené pri kurze v kategórii "AKTUÁLNE TERMÍNY".

Všetky ďalšie podrobné informácie a organizačné propozície kurzu si môžete prečítať v sekcii Často kladené otázky - na tomto odkaze - FAQ. Kde sú informácie roztriedené podľa jednotlivých tématických oblastí. Ak by ste na akúkoľvek Vašu otázku nenašli odpoveď, neváhajte nás kontaktovať - TU.

"Kurz bol príjemným strávením večera – naučil som sa niekoľko užitočných tipov a súčasne som sa zabavil. Opäť som bol v EDUCIA spokojný a určite by som "Hravé sebapoznávanie" odporučil aj iným, lebo ponúka zábavu aj poučenie za veľmi dobrú cenu."

Jakub MišúnUX designer

Našim cieľom sú spokojní klienti. Ak nebudete po absolvovaní kurzu spokojní, vrátime Vám peniaze späť – s nami nič neriskujete

Buďte v obraze

Dostávajte novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním spravodaja s obsahom pripravovaných akcií, rád, ponúk a noviniek zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.