Veľká škola rétoriky 2020
- VYPREDANÉ -
Začíname už 19. januára 2020.

📞 0944 306 166

Tvorivé myslenie

Tvorivosť je radosť
- doprajte si ju!

Tréningy pamäti

Tajomstvo dobrej pamäti už nemusí byť tajomstvom!
Precvičte svoju pamäť.

Hravé sebapoznávanie

Séria otvorených workshopov.
Ak chcete pochopiť svet - spoznajte najprv sami seba

Emocionálna inteligencia

Staňte sa pánom
vlastných emócií

Prečo pracovať na rozvoji svojej osobnosti?

Každý z nás má v sebe skryté potenciály, o ktorých často ani nevieme alebo sme zatiaľ nenašli správne podmienky na ich prejavenie a rozvoj. Často však v živote narážame na situácie, kedy by sa nám hodilo lepšie ovládať svoje emócie, dokázať viac vnímať a chápať druhých ľudí či kreatívnejšie pristupovať k našim problémom a životným výzvam.

Človek sa učí a rozvíja celý život a čím vnútorne bohatšia je naša osobnosť, tým schopnejší sme v každodenných úlohách a situáciách, lepšie vieme využívať príležitosti a ľahšie sa nám pohybuje v labyrinte medziľudských vzťahov.

Kurzy rozvoja osobnosti ponúkajú vhodné prostredie pre množstvo modelových situácií a kreatívnych cvičení, prostredníctvom ktorých môžete odkryť svoj potenciál a schopnosti, ktoré obohatia a skvalitnia váš každodenný život.

Kurz zadarmo

Stiahnite si zadarmo svoj kurz: Prvá Pomoc Pri Príprave Prejavu 
a spoznajte tajomstvo "5P" rečníckeho umenia.

Stiahnuť zadarmo

Buďte v obraze

Dostávajte novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním spravodaja s obsahom pripravovaných akcií, rád, ponúk a noviniek zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.