NEPREMEŠKAJTE! Prihláste sa na kurz:
"Publis Speaking Akadémia" 
a získajte 2. vstupenku zadarmo!

📞 +421 944 306 166
info@educia.sk

Spíker na jednotku

Zážitkový workshop

improvizácie, storytellingu a rečníctva

Vďaka tomuto kurzu...

odstrihnete

svoje individuálne rečnícke zlozvyky

zdokonalíte

svoj prejav

vyjasníte si

svoje nedostatky

uložíte si

nové rečnícke návyky

Ako sa prihlásiť na kurz?

Prehľad všetkých pripravovaných termínov pre otvorené kurzy nájdete vpravo ⇒     kliknutím na tlačidlo "Prehľad aktuálnych termínov". Ak tento kurz nemá aktuálne vypísaný termín, nižšie sa môžete prihlásiť k odberu nášho programu, noviniek, rád a ponúk formou e-mailového spravodaja - vďaka čomu Vám žiadny nový termín neunikne. 

Vyberte si z aktuálnych termínov:

Spíker na jednotku

Je zážitkový tréning improvizácie, storytellingu a rečníctva, ktorý sa zameriava na rozvoj osobnosti prostredníctvom kreatívnych úloh a cvičení. Zábavnou a hravou formou sa naučíte improvizovať, pútavo rozprávať zážitky a príbehy a obohatíte svoju každodennú komunikáciu a vystupovanie na verejnosti o väčšiu vnútornú istotu, množstvo nových prvkov a schopnosť pohotovo reagovať v nečakaných situáciách. Je určený pre každého, kto chce rozvíjať svoje rečnícke schopnosti, vedome ovládať verbálne aj neverbálne vyjadrovanie a vyskúšať si rozličné štýly a témy prejavu. 

 • práca s trémou
  máte strach a čo s tým... (?)
 • storytelling - sila príbehu
  príbehy, zážitky, metafory
 • prejavy v rozličných štýloch
  moderovanie, príhovory, prednášky...
 • tajomstvo improvizácie
  v čom spočíva a ako ho odhaliť
 • cibríme rečnícke nástroje
  vyjadrenie emócií, gestá, intonácia...
 • cena kurzu: 29,- €
  3 tréningové hodiny, max. 12 účastníkov

Tréning sa realizuje formou otvorených trojhodinových workshopov zameraných vždy na inú tému a iné cvičenia. Koná sa približne 1x mesačne: 18:00 - 21:00 hod. Obsahuje minimum teórie a jeho hlavnou náplňou sú praktické cvičenia. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti. Každý termín má inú obsahovú štruktúru.  Účastníci dostávajú spätnú väzbu od lektora aj od ostatných účastníkov. Ak je kurz práve v predaji konkrétne termíny a témy tréningu sú uvedené pri kurze v kategórii "AKTUÁLNE TERMÍNY". 

Všetky ďalšie podrobné informácie a organizačné propozície kurzu si môžete prečítať v sekcii Často kladené otázky - na tomto odkaze - FAQ. Kde sú informácie roztriedené podľa jednotlivých tematických oblastí. Ak tam na akúkoľvek Vašu otázku nenájdete odpoveď,  » neváhajte nás kontaktovať - TU « 

Ste firma alebo podnikateľ?

Kliknite SEM a pripravíme Vám uzavreté školenie pre Vašich zamestnancov šité na mieru.


Našim cieľom sú spokojní klienti. Ak nebudete po absolvovaní kurzu spokojní, vrátime Vám peniaze späť – s nami nič neriskujete

Potrebujete poradiť?

📞 +421 944 306 166
📩 info@educia.sk

Buďte v obraze

Dostávajte novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním spravodaja s obsahom pripravovaných akcií, rád, ponúk a noviniek zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.