Veľká škola rétoriky 2020
- VYPREDANÉ -
Začíname už 19. januára 2020.

📞 0944 306 166

Energizery

Učíme sa rozprúdiť energiu

Hry a cvičenia nielen pre lektorov

Vďaka tomuto kurzu...

nazbierate

zásobu lektorskej inšpirácie

prídete na to, ako

pritiahnuť pozornosť poslucháčov

odhalíte moc

hier, cvičení a zábavy

naučíte sa

v publiku rozprúdiť energiu

Ako sa prihlásiť na kurz?

Prehľad všetkých pripravovaných termínov pre otvorené kurzy nájdete vpravo ⇒     kliknutím na tlačidlo "Prehľad aktuálnych termínov". Ak tento kurz nemá aktuálne vypísaný termín, nižšie sa môžete prihlásiť k odberu nášho programu, noviniek, rád a ponúk formou e-mailového spravodaja - vďaka čomu Vám žiadny nový termín neunikne. 

Vyberte si z aktuálnych termínov:

O Energizeroch

Trojhodinový workshop nielen pre lektorov. Workshop zameraný na aktivity, ktoré "prebúdzajú" a aktivizujú skupinu počas prednášok a seminárov. Tento workshop vás zábavnou a zážitkovou formou prevedie rozličnými typmi energizerov a ponúkne vysvetlenie každého z nich. Príďte si rozšíriť svoju zásobu hier a cvičení, alebo sa jednoducho zabaviť a užiť si energiou nabité tri hodiny.

 • prehľad metód a techník
  používaných pri lektorskej činnosti
 • typy energizerov
  a vhodnosť ich použitia
 • význam energizerov
  a ich úloha pri školeniach a seminároch
 • lektorské zručnosti
  pri prezentovaní energizerov
 • praktický nácvik
  a spätná väzba účastníkov
 • cena kurzu: 29,- €
  podvečerný kurz formou workshopu; celkovo 3 tréningové hodiny, max. 15 účastníkov

Kurz trvá 3 hodiny. Koná sa v čase 17.00 - 20:00 hod. Ak je práve v predaji, deň konania je uvedený pri kurze v kategórii "AKTUÁLNE TERMÍNY".

Všetky ďalšie podrobné informácie a organizačné propozície kurzu a pod., si môžete prečítať v sekcii Často kladené otázky - na tomto odkaze - FAQ. Kde sú informácie roztriedené podľa jednotlivých tématických oblastí. Ak by ste na akúkoľvek Vašu otázku nenašli odpoveď, neváhajte nás kontaktovať - TU.

Ste firma alebo podnikateľ?

Kliknite SEM a pripravíme Vám uzavreté školenie pre Vašich zamestnancov šité na mieru.


Našim cieľom sú spokojní klienti. Ak nebudete po absolvovaní kurzu spokojní, vrátime Vám peniaze späť – s nami nič neriskujete

Potrebujete poradiť?

📞 +421 944 306 166
📩 info@educia.sk

Buďte v obraze

Dostávajte novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním spravodaja s obsahom pripravovaných akcií, rád, ponúk a noviniek zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.