Veľká škola rétoriky 2020
- VYPREDANÉ -
Začíname už 19. januára 2020.

📞 0944 306 166

Moderný lektor

2 dni lektorských inšpirácií
Spestrujeme vzdelávanie

Teamwork

Skupinová dynamika
Hry a cvičenia 3

Energizery

Učíme sa rozprúdiť energiu
Hry a cvičenia 1

Icebreakery

Ako prelomiť  ľady
Hry a cvičenia 2

Prečo učiť druhých?

Mnohí z nás sa neraz v živote ocitnú v úlohe lektora, učiteľa, mentora, kouča... skrátka v úlohe niekoho, kto má odovzdávať druhým svoje poznatky či skúsenosti. A asi nikto nechce pôsobiť ako "uspávač hadov", práve naopak, prajeme si byť v tejto úlohe kreatívni, zrozumiteľní a dynamickí, aby pre nás ani pre účastníkov našich kurzov, školení a workshopov nebol spoločne strávený čas nudou alebo len "nutným zlom".

Lektorské remeslo má svoje princípy a zásady, techniky a metódy, ktorých správne použitie vie urobiť zázraky a vytvoriť zo školenia či kurzu nezabudnuteľný zážitok.

Príďte si vyskúšať rozličné hry, cvičenia a techniky, ktoré Vám pomôžu byť efektívnym a pútavým lektorom a tešiť sa z úspešného odovzdávania Vašich vedomostí a spokojných žiakov.

Kurz zadarmo

Stiahnite si zadarmo svoj kurz: Prvá Pomoc Pri Príprave Prejavu 
a spoznajte tajomstvo "5P" rečníckeho umenia.

Stiahnuť zadarmo

Buďte v obraze

Dostávajte novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky

Vaše osobné údaje (e-mailovú adresu) bude prevádzkovateľ (Mgr. Kamila Hermannová – EDUCIA) spracúvať na základe Vášho súhlasu v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním spravodaja s obsahom pripravovaných akcií, rád, ponúk a noviniek zdarma. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej správe.